More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Aukštutinio aukšto bungalow su balkonu ir terasa, baseinas, jūros vaizdas. 4 kambariai / 75 m2 / 3000 m iki paplūdimio

117,969 € | 1,573 €/m²

 

Contact Me

Schedule a showing?

Labai didžiuojamės galėdami pristatyti šį išskirtinį 75 m2 erdvės, trijų miegamųjų, vieno vonios kambario ispanišką vasarnamį su privačia stogo terasa, uždaroje rezidencijoje su baseinu, gerai žinomoje La Siesta vietovėje. „La Siesta“ yra vienas iš seniausių Torrevieja gyvenamųjų rajonų, kuris susilaukia komplimentų iš gyventojų bei poilsiautojų, ypač gražioje vietoje su daugybe patogumų, parkų ir augmenijos, šalia Torreviejos rožinio ežero, kelios minutės Habaneras prekybos molas bei 3000 m. miesto paplūdimiai. Gyvenamajame komplekse yra bendro naudojimo baseinas ir žalios zonos. Turtas yra visiškai renovuotas, paruoštas įsikėlimui. Turtas parduodamas toks, koks matomas nuotraukose, išplanuotas iki detalių suteikti kuo didesni komfortabilumą gyventojui. Būste yra trys dviviečiai miegamieji su vonios kambariu, graži, praktiška svetainė su terasa ir pilnai įrengta virtuvė su langu. Taip pat yra privati ​​atvira terasa ir sandėliukas. Atsiveria nuostabūs ežero vaizdai. Idealiai tinka porai su vaikais, trumpalaikei nuomai arba vietai, kur galite pabėgti nuo streso ir rūpesčių. Statusas: Įeini ir gyveni. Dėl daugiau informacijos susisiekime info@is-realestate.com, +34 631 134 

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyenimui
– Aukšta investicinė grąža
Torrevieja tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 64899
Price: 117,969 € | 1,573 €/m²
Property Size: 75.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 1
Other Features
40 km to the airport
5000 meters to the beach
South facing
Swimming pool
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings