We found 0 results. View results

Erdvus bungalow su baseinu. 4 kambariai / 148 m2 / 150 m iki paplūdimio

321,000 € | 2,169 €/m²
Favorite
Your search results
Nauja Statyba
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals

Overview

  • Updated On:
  • January 29, 2022
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 148.00 m2

Vienoje geriausių Costa Blanca vietų, vos 150 metrų nuo Paraíso paplūdimio ir Bolnou įlankos, buvo pastatytas “Blueviews” gyvenamasis kompleksas. Pastebimo nuolydžio sklype suprojektuotas kompleksas, kuriame su vaizdu į jūrą išsidėstę 6 pastatai su 66 būstais su atsiveriančiu fantastišku vaizdu į Viduržemio jūrą.

2 ir 3 miegamųjų namai su didelėmis terasomis, sodu arba soliariumu. Kiekviename name yra didelė terasa ir privatus sodas arba soliariumas. Avangardinis apsaugos nuo saulės dizainas leidžia patogiai mėgautis idealiu mikroklimatu ir privatumu. Be to, namai turi dvi orientacijas, gerinant jų apšvietimą ir vėdinimą. Puikios savybės, įskaitant karšto / šalto oro kondicionavimą per ortakius ir grindų šildymą vonios kambariuose. Taip pat galite individualizuoti savo namus naudodami įvairią apdailą. Visuose namuose yra automobilių stovėjimo aikštelė. Tegul Viduržemio jūros gaivus vėjas ir šviesa apgaubia jus!

Gyvenamasis kompleksas turi 3 pėsčiųjų įėjimus, valdomus domofonu, ir reguliuojamą įėjimą su motoriniais vartais transporto priemonėms įvažiuoti. Viename iš įėjimų yra įeigos kontrolės kabina, skirta konsjeržo paslaugai. Gyvenamųjų namų komplekso viduje yra uždaros grandinės apsaugos kameros. Daugiau nei 6500 m2 sutvarkytos teritorijos su palmėmis, aromatiniais augalais ir vietinėmis gėlėmis bei natūralia žole. Yra vaikų ir žaidimų aikštelė su mediniu nameliu, čiuožykla ir sūpynės. Lauko poilsio zonos, skaitykla su suoliukais, stalo žaidimų, tokių kaip šachmatai, domino, kortos, zona, jogos zona, socialinis kambarys, treniruoklių salė, padelio teniso kortai ir kt.

Bendras belaidis internetas su interneto prieiga bendrose patalpose gyvenamasis kompleksas. Šis gyvenamųjų namų kompleksas, kaip nedaugelis kitų, sujungia prabangą, eleganciją ir išskirtinumą su gamtos ir aplinkos apsauga. Jis buvo suprojektuotas avangardinio stiliaus su tiesiomis linijomis, šviesiomis spalvomis ir labai didelėmis erdvėmis, siekiant susilieti su aplinka, gerbiant jį supantį gamtos grožį. Cala Bolnou yra priešais gyvenamąjį kompleksą, vos už 130 metrų. Abiejose pusėse yra keletas kitų paplūdimių: Playa Paraíso (daugiau nei 1060 metrų ilgio ir su keletu paplūdimio barų), Playa el Asparalló (šalia sunkiai pasiekiamų uolų su krištolo skaidrumo vandeniu) ir Cala Higuera arba „La Caleta“.

Kaina nuo 321.000 Eur, susisiekime dėl daugiau informacijos.

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyenimui
– Aukšta investicinė grąža
Villajoyosa tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

  • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
  • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
  • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
  • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 42041
Price: 321,000 € | 2,169 €/m²
Property Size: 148.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Other Features
Balcony
Closed complex
New Building
Newly refurbished
Swimming pool
View of the sea

Schedule a tour

Thu 01 Jun
Fri 02 Jun
Sat 03 Jun
Sun 04 Jun
Mon 05 Jun
Tue 06 Jun
Wed 07 Jun
Thu 08 Jun
Fri 09 Jun
Sat 10 Jun
In Person
Video Chat
Your information

Similar Listings

Erdvus apartamentas su baseinu. 3 kambariai ...

158,000 € | 1,411 €/m²
Aukšto lygio gyvenamasis kompleksas, kurį sudaro erdvūs 1 ir 2 miegamųjų apartamentai su p ...
Aukšto lygio gyvenamasis kompleksas, kurį sudaro erdvūs 1 ir 2 miegamųjų apartamentai su puikia apdaila privačioje ...
2 1 112.00 m2details

Compare Listings