More Search Options
More Search Options
Your search results

(Nauja statyba) 3-ių aukštų vila su baseinu ir panoraminiais vaizdais. 4 kambariai / 226 m2 / 3000 m iki paplūdimio

369,000 € | 1,633 €/m²

 ,

Contact Me

Schedule a showing?
4-ių kambarių, 226 m2 erdvės prabangi ir atskira vila su didžiuliu kiemu, kuriame poilsio zonos, privatus baseinas ir parkavimosi vietos. Viloje jausite privatumą ir prabangos dvelksmą, aukščiausios kokybės įrengimai ir šiolaikiškos subtilybės. Ypatingai daug gyvenamosios erdvės, puikiai tinkanti vertinantiems savą erdvę ir viduje ir išorėje. Vila išsidėsčiusi per 3 aukštus. Pirmame aukšte erdvi svetainė su patekimu į terasą ir baseiną, atviro tipo, pilnai įrengta virtuvė, vonios kambarys + 1 miegamasis su atskiru vonios kambariu. Antrame aukšte 2 erdvūs miegamieji su atskirais vonios kambariais, ir 20 m2 dydžio privati terasa iš kurios laiptukais pakilsite į privatčią 35 m2 erdvės stogo terasą. Taip pat įrengtas rūsys su 95 m2 erdvės, kuris gali būti panaudotas pagal jūsų poreikį – papildomas apartamentas, papildomi miegamieji, žaidimų ir pramogų kambarys, kino teatras. Nuo vilos kelios minutės iki prestižinių golfo aikštynų bei gausaus kavinių, restoranų, parduotuvių pasirinkimo. Villamartin, vienas labiausiai vertinamų rajonų, šiek tiek atitolęs nuo turistų šurmulio ir turintis aukšto lygio golfo aikštynus, restoranus ir pramogas. Vos 3000 metrų iki kurortinių miestų ir jų paplūdimių kaip La Zenia, Playa Flamenca, Punta Prima. Statusas: įeini ir gyveni.
Villamartin, tai gyvenamasis rajonas. Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Property Id : 30045
Price: 369,000 € | 1,633 €/m²
Property Size: 22600 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 4
Other Features
Balcony
Brand new
Closed complex
New Building
Private plot
Private swimming pool
Private yard
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings