More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

(Nauja statyba) Atskira šiuolaikiško stiliaus vila. 4 kambariai / 117 m2 / 4000 m iki paplūdimio

349,900 € | 2,991€/m²

 ,

Contact Me

Schedule a showing?
4-ių kambarių, 117 m2 erdvės atskira ir šiuolaikiško stiliaus vila, su didžiuliu kiemu, baseinu ir atsiveriančiais panoraminiais jūros vaizdais iš balkono ir stogo terasos. Erdvi ir skoningai įrengta svetainė, langai iki žemės su tikslu pripildytį būstą dienos šviesa (Pietų orientacija), iš svetainės patenkame į jūsų privačią poilsio erdvę, su pirtimi, baseinu, poilsio zona, lauko dušu. Atviro tipo, pilnai įrengta virtuvė, vienas iš vonios kambarių pirmame aukšte. Viso 3 miegamieji kambariai, iš kurių vienas šiuo metu pritaikytas į kino teatro kambarį, 2 vonios kambariai antrame aukšte. Viloje grindininis šildymas bei automatinė kondicionavimo sistema su šiltu šaltu oru, šildomas baseinas. Villamartin gyvenamasis rajonas, vienas gražiausių gyvenamųjų rajonų Orihuela Costa pakrantėje, Alikantės apskrityje, turintis įvairios tarptautinės kaiminystės, prižiūrimą ir tvarkingą aplinką bei didžiulius ir prestižinius golfo aikštynus šalia. Vos kelios minutės iki gausaus pasirinkimo restoranų, kavinių, parduotuvių, pramogų, susisiekimo priemonių, 5 minutės automobiliu iki garsaus La Zenia Boulevard bei 4000 metrų iki Punta Prima, La Zenia, Playa Flamenca paplūdimių. Statusas: Įeini ir gyveni.
Villamartin tai gyvenamsis rajonas atokiau nuo turistų šurmulio, Orihuela Costa, netoliese kurortinių miestų kaip La Zenia, Playa Flamenca, Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Property Id : 29858
Price: 349,900 € | 2,991€/m²
Property Size: 117.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Other Features
40 km to the airport
4000 meters to the beach
Balcony
Brand new
Private plot
Private swimming pool
Private yard
Roof Deck
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings