More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

(Nauja statyba) Aukščiausios kokybės modernių vilų kompleksas. 4-5 kambariai / 108 m2 / 2000 m iki paplūdimio

Nuo 240,000 €

 

Contact Me

Schedule a showing?

Aukščiausios kokybės modernių Vilų kompleksas pastatytas Santa Pola mieste.

Saulėtas kurortas su nepakartojamu klimatu, geriausiais smėlio paplūdimiais, kalnuota vietove, daug žalumos, palmių giraitės ir modernia miesto infrastruktūra. Miestas yra prie Viduržemio jūros. Pasaulio sveikatos organizacija pripažino vietos klimatą vienu iš naudingiausių žmonių sveikatai pasaulyje. Santa Pola paplūdimys tęsiasi daugybę kilometrų palei Viduržemio jūrą. Miesto ir jo apylinkių pakrantės yra ilgi smėlio paplūdimiai ir uolingos uolos su jaukiomis įlankomis. Už ekologišką švarą ir išvystytą infrastruktūrą Santa Polos paplūdimiai kasmet pažymimi tarptautiniais apdovanojimais, įskaitant prestižiškiausią Mėlynosios vėliavos kokybės ženklą. Mieste ir apylinkėse yra dideli prekybos centrai ir parduotuvių tinklai, daugybė golfo aikštynų. Alikantės oro uostas – 9 km ir Mursijos tarptautinis oro uostas yra už 40 minučių kelio automobiliu.

Vilos priklauso bendrai urbanizacijai su nuosavu baseinu,nuosavu kiemu. Vila įrengta, reikia tik atsivežti savo baldus. Vila rengiant yra galimybė pasirinkti plyteles, vidaus įrangą, net kambarių išplanavimą arba baseino vandens spalvą. Bendras plotas 107,92 kv.m. su privačiu kiemeliu 225 m2 ir baseinu 6x3m+2,8x2m. Privačioje Viloje yra 3 arba 4 miegamieji (pasirinktinai) ir 3 vonios kambariai, įrengta virtuvė, sumontuotos durys, spintos, laiptai, rozetės, tv, radio kištukai, plytelės ir grindys, santechnika, Vila paruoštą taip, kad reikia tik susivešti savo baldus. Kiemas uždaras, sumontuoti vartai ir varteliai. Privažiavimas asfaltuota gatve, ramus rajonas, jūra ir paplūdimys 2 km atstumu. Patogus namas šeimos gyvenimui arba nuomai.

Plyteles renkatės kokios norite spalvos, baseino vandens spalvą pagal pageidavimą, kištukai, rozetės pagal jūsų norus.

Standartinės Vilos kaina 240.000 Eur, jei užsakoma su rūsiu plius papildomai 40.000 Eur.

Santa Pola tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!

_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)

– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.
– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 19398
Price: Nuo 240,000 €
Property Size: 10800 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Other Features
Balcony
Brand new
Closed complex
New Building
Private plot
Private swimming pool
Private yard
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options

Compare Listings