More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

(Nauja statyba) Bungalow antroje linijoje nuo jūros. 3 kambariai / 77 m2 / 100 m. iki paplūdimio

215,000 € | 2,729 €/m²

 

Contact Me

Schedule a showing?

Ekskliuzyvinis gyvenamasis ir uždaras kompleksas antroje La Ribera paplūdimio linijoje.

Gyvenamasis namas sudarytas iš 8 prestižinių bungalow tipo būstų, esančių išskirtinėje vietoje, 99 metrų atstumu nuo nuostabaus La Ribera paplūdimio smėlio. Avangardinio dizaino namai su dviem arba trimis (pasirinktinai) miegamaisiais ir dviem vonios kambariais, taip pat automobilių stovėjimo aikštele ir bendru baseinu. Pirmame aukšte esantys bungalow turi priekinę terasą ir galinę terasą, iš kurios galima tiesiogiai patekti į bendruomenės zoną. Viršutiniuose namų aukštuose yra privatus soliariumas su dirbtine žole. Tačiau Tailando tipo paplūdimyje labiausiai išsiskiria tailandietiško stiliaus bendros erdvės su sodu ir baseinu, tai dalelė Ispanijos ir Tailando viename.

Be to, gyvenamasis kompleksas turi automobilių stovėjimo aikštelę, ir visa tai mažiau nei 100 metrų nuo jūros, o aplinkui – visos reikalingos paslaugos. Keturių kilometrų paplūdimių apsuptas Santiago de la Ribera mėgaujasi šiltais Mar Menor vandenimis. Promenada džiugina visą dieną ir vakare, nes čia yra daugybė restoranų ir keletas puikių pajūrio ispaniškų užkandžių barų arba ypatingai populiari prieplauka. Be to, Santiago de la Ribera turi įvairiausių patogumų, įskaitant platų viešbučių/restoranų pasirinkimą ir labai turtingą vietinę gastronomiją, todėl tai yra mėgstamiausia Kosta Kalidos vieta. Dėl puikios padėties lengva pasiekti Kartacheną, Mursiją ir Orihuela Costa, o Korveros oro uostas yra vos už 30 minučių kelio, Alikantės 40 minučių.

San Javier, Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 41839
Price: 215,000 € | 2,729 €/m²
Property Size: 77.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Other Features
100 meters to the beach
40 km to the airport
Closed complex
New Building
Private plot
Swimming pool
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings