More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

(Nauja Statyba) Bungalow su jūros vaizdu. 3 kambariai / 63 m2 / 300 m iki paplūdimio

189,900 € | 3,014 €/m²

 

Nauja Statyba
Vaizdas į jūrą

Contact Me

Schedule a showing?

Gražūs, šiuolaikiški ir prabangūs apartamentai/bungalow su 2 miegamaisiais ir 2 vonios kambariais, 100 metrų nuo Santiago De La Ribera paplūdimio – tiesiai iš statytojų. Tai gražus nedidelis projektas, kuriame yra tik 4 bungalow pirmame aukšte ir 4 bungalow antrame aukšte, būstai modernioje ir šiuolaikiškoje rezidencijoje su dideliu baseinu rezidencijos gyventojams. Pirmame aukšte esantys bungalow turi privačią priekinę terasą, tiesiogiai sujungtą su baseinu, o antro aukšto bungalow turi priekinį balkoną/terasą, iš kurios galima patekti į didelę stogo terasą su vaizdu į jūrą. Kiekvienam būstui priklauso privati ​​vieta automobiliui. Šis fantastiškas nedidelis projektas yra 100 metrų nuo gražaus Santiago De La Ribera paplūdimio su palmių bulvaro, kuriame yra daug restoranų, ispaniškų užkandžių smaližiams bei kavinių ir barų. Parduotuvės ir prekybos centrai pasiekiama pėsčiomis. Per 5 minutes dviračiu nuvažiuosite iki nemokamos Lo Pagan purvo vonios. Prekybos centras „Dos Mares“ yra už 5 minučių kelio automobiliu. Prekybos centras „Zenia Boulevard“, kuriame yra 130 populiariausių pasaulio parduotuvių, yra už 15 minučių kelio automobiliu. Murcia Corvera oro uostas yra už 25 minučių kelio automobiliu, Alikantės oro uostas – už 50 minučių kelio automobiliu. Be jokios abejonės, šis gražus mažas projektas yra puiki investicija gyvenimui ir nuomai. Susisiekime dėl daugiau informacijos +34 631 134 771 whatsapp, info@is-realestate.com. 

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyenimui
– Aukšta investicinė grąža
San Javier, tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 40 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 42912
Price: 189,900 € | 3,014 €/m²
Property Size: 63.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Other Features
Balcony
Beach front property
Closed complex
New Building
Private plot
Private yard
Swimming pool
Terrace
View of the sea
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings