More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

(Nauja statyba) Modernūs apartamentai su baseinu. 3 kambariai / 85 m2 / 8000 m iki paplūdimio

139,900 € | 1,646 €/m²

 ,

Contact Me

Schedule a showing?

Naujos statybos dviejų ar trijų miegamųjų pasirinkime apartamentų projektas, Los Montesinos, šalia visų reikalingų paslaugų ir patogumų, rotušė, barai, kavinės, sveikatingumo centras, žalios zonos, laisvalaikio paslaugų restoranų barai ir kt. Rezidencija vos už 15 minučių kelio nuo nuostabių Orihuela Costa paplūdimių bei 10 minučių Torreviejos paplūdimiai ir miesto rotušė. Apartamentai pasirinkime – du / trys miegamieji, “Master” vonios kambarys, visiškai įrengta moderni virtuvė su pusryčių baru ir erdvi atviro plano svetainė / valgomasis, vedantis į privatų sodą arba soliariumą ant stogo. Projekte yra bendras baseinas, sūkurinė vonia su įvairiais purkštukais, dušai, vaikų žaidimų aikštelė ir automobilių stovėjimo aikštelė. Los Montesinos, Torreviejos priemėstis tarp rožinių ežerų, su labai draugiškais kaimynais ir miestelio gyventojais, strategiškoje vietovėje – vos 30 minučių iki tarptautinio Alikantės oro uosto, 50 minučių iki Murcias Corvera oro uosto, iš kurio lengvai pasieksite N-332 pakrantės kelią ir AP7 greitkelį. Dėl daugiau informacijos susisiekime info@is-realestate.com, +34 631 134 771 whatsapp

Los Montesinos, Torrevieja, Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Property Id : 48213
Price: 139,900 € | 1,646 €/m²
Property Size: 85.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Other Features
40 km to the airport
8000 meters to the beach
Balcony
Brand new
New Building
Private plot
Private yard
Roof Deck
Swimming pool
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings