More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

(Nauja statyba) Modernūs apartamentai strategiškoje vietovėje. 4 kambariai / 96 m2 / 1000 m. iki paplūdimio

204,000 € | 2,125 €/m²

 

Contact Me

Schedule a showing?

Naujos statybos apartamentų kompleksas, pasirinkime su 3 miegamaisiais ir 2 vonios kambariais, suprojektuotais modernaus stiliaus su dideliais langais ir patogiai išplanuotomis gyvenamosiomis erdvėmis. Visi būstai yra modernaus stiliaus, su privačia automobilių stovėjimo aikštele ir erdviomis individualiomis terasomis, privačiu sodu pirmame aukšte, privačiu soliariumu viršutiniame aukšte, su didelėmis bendromis patalpomis – bendro naudojimo baseinas ir žaliosios zonos. Kompleksas yra už 1 km. nuo Santiago de la Ribera paplūdimio, apsuptas visų patogumų, kurių jums gali prireikti mėgautis ištisus metus. San Javier, Santiago de la Ribera su gražiu ir smėlėtu paplūdimiu, kuris susilaukia liaupsų iš kasmet atvykstančių turistų ir vietinių gyventojų. Dėl puikios padėties lengva pasiekti Kartacheną, Mursiją ir Orihuela Costa. Mursijos oro uostas yra vos už 30 minučių kelio. Čia gausu viešbučių ir restoranų bei labai turtinga vietinė gastronomija. Dėl daugiau informacijos susisiekime info@is-realestate.com, +34 631 134 771

San Javier, Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 47382
Price: 204,000 € | 2,125 €/m²
Property Size: 96.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Other Features
Closed complex
New Building
Private plot
Swimming pool
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings