More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

(Nauja Statyba) Modernūs apartamentai su vaizdu į jūrą. 3 kambariai / 97 m2 / 5000 m iki paplūdimio

250,000 € | 3,205 €/m²

 

Contact Me

Schedule a showing?

Prabangių namų kompleksas su vaizdu į nuostabų horizontą su atsiveriančiu fantastišku Viduržemio jūros vaizdu, vos per žingsnį nuo liaupsų susilaukiančio Benidorm – Dangoraižių miesto.

Visi objektai suprojektuoti su išmaniu dizainu, leidžiančiu optimizuoti dienos ir nakties zonas, taip pat komfortabiliai ir iki detalių išplanutos vidaus ir išorės erdvės, kad jūsų gyvenimas ir atostogos būtų patogesnės. Rezidencijoje yra apartamentai su 2 arba 3 miegamaisiais ir 2 vonios kambariais su didelėmis terasomis ir požeminiu garažu. Visi jie aprūpinti moderniausiomis technologijomis, kad padidintų komfortą: aeroterminė klimato kontrolė, išmanioji pašto dėžutė, šiluminė ir garso izoliacija ir kt. Be to, verta paminėti puikias bendras patalpas, tokias kaip baseinas, treniruoklių salė, sporto aikštelės, vaikų zona, sodai ir kt. Šis gyvenamasis kompleksas sukurtas taip, kad galėtumėte mėgautis visą laiką: didelėmis žaliomis zonomis, sporto aikštelėmis, mini golfu, kamuoliu, irklentėmis, treniruoklių sale, šildomais lauko ir vidaus baseinais, sūkurine vonia, sauna, vaikų zona, gurmanų kambariu. Visos vietos yra prieinamos asmenims su judėjimo negalia. Jūsų saugumu pasirūpins privati komplekso apsauga. Iš rezidencijos atsiveria vaizdas į Benidormo įlanką, miestas žinomas dėl savo pramogų, komercijos, didelio kultūros pasiūlos šaltinio ir tarptautinių restoranų, smėlėtas paplūdimys vos 2000 m. 40 minučių kelio nuo tarptautinio Alikantės oro uosto ir greitųjų traukinių stoties, viskas pasiekiama ranka.

Susisiekime dėl daugiau informacijos +34 631 134 771, info@is-realestate.com

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyenimui
– Aukšta investicinė grąža
Benidorm tai kurortinis miestas, Alikantės apskrityje, pramintas Viduržemio jūros New York dėl gausaus kiekio dangoraižių, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

City:
Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 42087
Price: 250,000 € | 3,205 €/m²
Property Size: 78.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Other Features
2000 meters to the beach
40 km to the airport
Balcony
New Building
Newly refurbished
Swimming pool
Terrace
View of the sea
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings