More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

(Nauja Statyba) Modernūs bungalow šalia paplūdimio. 3 kambariai / 110 m2 / 300 m iki paplūdimio

188,000 € | 1,709 €/m²

 

Contact Me

Schedule a showing?

Naujos statybos pirmo arba antro aukšto bungalow, 2 miegamieji ir 2 vonios kambariai uždarame ir saugiame gyvenamajame name su dideliu Viduržemio jūros sodu su keliais baseinais, sveikatingumo ir treniruoklių zonomis išskirtiniausiame Torrevieja rajone. Pirmame aukšte įrengti dideli sodai/kiemeliai iki 70 m2, o pirmame aukšte įrengtos didelės terasos iki 30 m2 ir išskirtinio naudojimo soliariumas. Kvartalų išdėstymas sklypo perimetre, ieškant optimalių orientacijų ir vaizdų, leidžia sukurti didelį daugiau nei 10 000 m2 erdvės, uždarą rezidenciją su 3-ijais atskirais, dideliais baseinais, šildomu baseinu, sveikatingumo, pikniko, fitneso ir poilsio zonomis. . Visi jie sujungti pėsčiųjų takais, pritaikytais žmonėms su judėjimo negalia ir vaikų žaidimų aikštelėmis. Atvykite gyventi prie jūros į idilišką ir tvarią aplinką, pasižyminčią atviromis erdvėmis, gamta ir architektūrine harmonija. Rezidencija yra puikioje vietoje, šalia Torrevieja miesto centro. Apsuptas prekybos centrų ir restoranų, netoli Bendrosios ligoninės, mokyklos, susisiekimo priemonės. Apylinkėse galima rasti sporto ir įvairių mėlyna vėliavą pažymėtų paplūdimių. 20 minučių kelio automobiliu iki visų golfo aikštynų.

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyenimui
– Aukšta investicinė grąža
Torrevieja tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 42118
Price: 188,000 € | 1,709 €/m²
Property Size: 110.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Other Features
300 meters to the beach
40 km to the airport
Balcony
New Building
Newly refurbished
Swimming pool
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings