More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

(Nauja statyba) Prabangi vila šalia golfo aikštyno. 4 kambariai / 207 m2 / 6000 m iki paplūdimio

389,000 € | 1,879 €/m²

 ,

Contact Me

Schedule a showing?

Prabangi ir išskirtinė, 207 m2 erdvės vila šalia golfo aikštynų, Ciudad Quesada vos 6 km iki Rojales ir Guardamar Del Segura smėlėtų paplūdimių. Viloje didelės terasos ir priekinis sodas su automobilių stovėjimo aikštele, holas / virtuvė, trys miegamieji, vienas su privačiu vonios kambariu; + du atskiri sukomplektuoti vonios kambariai ir tualetas. Būste taip pat yra skalbykla, soliariumas, iš kurio atsiveria įspūdingi golfo aikštyno vaizdai, ir privatus baseinas. Namas parduodamas pilnai įrengtas ir paruoštas gyventi. Ši vila yra 5 minutės nuo Rojales miesto centro ir 15 minučių nuo Guardamar paplūdimių. Rojales yra viena iš pagrindinių gyvenamojo turizmo krypčių Ispanijos rytinėje pakrantėje. Puikioje vietoje esantis Rojales yra tik 10 minučių nuo paplūdimio ir turi puikų kelių susisiekimo tinklą, leidžiantį lengvai pasiekti tarptautinį El Altet oro uostą per 35 minutes ir Alikantės sostinę per 45 minutes. Dėl daugiau informacijos susisiekime info@is-realestate.com, +34 631 134 771 whatsapp

Ciudad Quesada, Guardamar del Segura tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Property Id : 48410
Price: 389,000 € | 1,879 €/m²
Property Size: 207.00 m2
Property Lot Size: 270.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Other Features
Balcony
Brand new
Private plot
Private swimming pool
Private yard
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings