More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

(Nauja statyba) Prabangi vila su kalnų, miesto ir jūros vaizdais. 4 kambariai / 214 m2 / 5000 m iki paplūdimio

644,000 € | 3,009 €/m²

 

Contact Me

Schedule a showing?
– 𝗟𝘂𝘅𝘂𝗿𝘆 pasiūlymas –
4-ių kambarių, 214 m2 erdvės prabangi dviejų aukštų + stogo terasa vila, su kalnų, jūros ir miesto vaizdais. Didžiulis privatus kiemas su parkavimosi vietomis, poilsio zonomis, žaliosiomis ir poilsio zonomis, palmėmis bei didžiuliu baseinu. Tai 11 prabangių vilų kompleksas Benidorme, Vila aukščiausios kokybės įrengimais, ypač erdvi, aukštomis lubomis. Pirmame aukšte erdvi ir skoningai įrengta svetainė, atviro tipo, pilnai įrengta virtuvė, 1 iš miegamųjų kambarių, 1 vonios kambarys, sandėliukas, iš svetainės patenkame į verandą bei 24 m2 baseiną. Antrame aukšte 2 miegamieji, su privačiais vonios kambariais, įrengtomis sieninėmis spintomis ir privačiais balkonais. Didžiulė stogo terasa nuo kurios atsiveria panoraminis miesto ir jūros vaizdais. Pietų orientacija užpildo būstą dienos šviesa. Tai prabangus būstas su didžiuliu privatumu, puikiu išplanavimu bei fantasiškais vaizdais. 436 m2 bendra erdvė, būstas skirtas vertinantiems prabangą, erdvę ir privatumą po Ispanišku dangumi. Sierra Cortina, Benidorm prabangiausias rajonas, su 24 valandas per parą privačia apsauga patruliuojančia gatvėse. Vos kelios minutės iki golfo aikštynų, parduotuvių, restoranų bei 5000 metrų iki Benidorm smėlėto paplūdimio. Statusas: įeini ir gyveni.
Benidorm tai kurortinis miestas, Alikantės apskrityje, pramintas Viduržemio jūros New York dėl gausaus kiekio dangoraižių, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

City:
Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 30305
Price: 644,000 € | 3,009 €/m²
Property Size: 214.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Other Features
40 km to the airport
5000 meters to the beach
Balcony
Closed complex
Private plot
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings