More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

(Nauja Statyba) Prabangi vila su kvapą gniaužiančiais vaizdais. 5 kambariai / 353 m2 / 3500 m iki paplūdimio

734,050 € | 2,079 €/m²

 

Contact Me

Schedule a showing?

Šviesos pilnas gyvenamasis namas su didelėmis interjero erdvėmis, unikalia architektūra ir natūralia aplinka, panoraminiais Viduržemio jūros vaizdais bei Benidormo, dangoraižių miesto panorama. Uždaras gyvenamųjų namų kompleksas su individualiais namais, suprojektuotais pagal naujausią architektūrą, kur kiekviena vila turi savo išskirtinį dizainą, todėl ji yra unikali. Vilos išsiskiria savo natūralia šviesa ir didelėmis vidinėmis erdvėmis, išplanuodami 3 ir 4 miegamuosius, 3 ir 4 vonios kambarius, atvira virtuvė, įvairaus išdėstymo svetainės pasirinkime, terasa, baseinas, kepsninė, rakinamas garažas ir keltuvas. Su tiesioginiu privažiavimu prie greitkelio, 10 km nuo Benidormo, tik 50 km nuo Alikantės oro uosto ir 100 km nuo Valensijos oro uosto. Vaizdingas pakrantės miestelis Altea siūlo visas puikaus miesto paslaugas ir laisvalaikio pramogas, tuo pat metu suteikiant atvirą gamtos ir intensyvaus Viduržemio jūros žydrumo vaizdą. Idealus būstas tobuloms atostogoms bei ilgalaikiui gyvenimui vienoje geriausių vietų Altea mieste, paplūdimys vos 3500 m. Daugiau informacijos +34 631 134 771, info@is-realestate.com

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyenimui
– Aukšta investicinė grąža
Altea tai kurortinis miestas, Alikantės apskrityje, pramintas Viduržemio jūros New York dėl gausaus kiekio dangoraižių, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

City:
Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 42226
Price: 734,050 € | 2,079 €/m²
Property Size: 353.00 m2
Rooms: 5
Bedrooms: 4
Bathrooms: 5
Other Features
Balcony
New Building
Private plot
Private swimming pool
Private yard
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings