More Search Options
More Search Options
Your search results

(Nauja Statyba) Prabangi vila su privačiu kiemeliu ir baseinu. 4 kambariai / 134 m2 / 300 m. iki paplūdimio

449,900 € | 3.357 €/m²

 

Nauja Statyba
Vaizdas į jūrą

Contact Me

Schedule a showing?

Uždara, prabangių vilų su privačiais baseinais rezidencija, įsikūrusi La Torre de la Horadada, šie modernūs namai vos 300 metrų nuo balto smėlio Higuericas paplūdimio. Vilas sudaro trys dviviečiai miegamieji (vienas pirmame aukšte (su išėjimu į privačią galinę terasą)) ir du antrame aukšte (didysis miegamasis su erdvia terasa su vaizdu į baseiną ir persirengimo kambariu), trys vonios kambariai, visiškai įrengta moderni integruota virtuvė (su pusryčių baru ir buitine technika) ir atviro plano svetainė / valgomasis, vedantis į didelį privatų sodą su dengta lauko valgomojo erdve, baseinu, lauko dušu ir automobilių stovėjimo aikštele – ne gatvėje ( su elektroniniais vartais). Nuo 42 m2 įstiklinto stogo soliariumo atsiveria nuostabūs vaizdai į Viduržemio jūrą. Nekilnojamasis turtas parduodamas su iš anksto sumontuotu grindų šildymu/oro kondicionieriumi visoje viloje ir su tradicine akmenine kepsnine soliariume. Projektas yra ramioje, natūralioje aplinkoje, vos keli metrai nuo daugybės mėlynąja vėliava pažymėtų paplūdimių, rezidencija apsupta daugybės parkų ir žaliųjų zonų, šalia visų būtinų patogumų, taip pat prekybos / pramogų zonų ir kai kurių puikių čempionato lygio golfo aikštynų. Lengvai pasieksite Alikantės ir Mursijos oro uostus, todėl atvykti čia dar niekada nebuvo taip paprasta. Dėl daugiau informacijos susisiekime info@is-realestate.com, +34 631 134 771

Torre De La Horadada, Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 50 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Property Id : 43901
Price: 449,900 € | 3.357 €/m²
Property Size: 13400 m2
Property Lot Size: 22800 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Other Features
Closed complex
New Building
Private plot
Private swimming pool
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings