Your search results

(Nauja statyba) Prabangios vilos su privačiais baseinais. 4 kambariai / 142 m2 / 2000 m iki paplūdimio

Nuo 235,000 €

 

Contact Me

Schedule a showing?

Pristatome 14 naujų modernių ir stilingų Vilų kompleksą su atskiromis terasomis ir nuosavais baseinas, privačiais parkingais po namu iki vilų su savo nuosavais baseinais ir įrengtais rūsiais pritaikytais nuomai.

Vilos turi 3 miegamuosius, 2 vonios kambarius, yra labai gerai suprojektuotos: su vienu miegamuoju ir vonios kambariu apačioje, erdvia, šviesia atviro tipo virtuvės valgomojo ir poilsio zona, kuri visiškai atsidaro į baseiną ir lauko terasą per du didelius stumdomus stiklinius langus/duris, kurios gali būti visiškai sustumiamos sukurdamos nuostabų saulės ir šviesos srautą, antras aukštas 2 miegamieji, vonios kambarys ir didelė terasa, išeiname iš abiejų kambarių, iš terasos galimybė patekti į terasą /soliariumą, kur galėsite mėgautis saule dar daugiau, ten bus jūsų gultai ir staliukai vyno taurei.

Pirmo aukšto terasoje nuosavas baseinas valdomas pulteliu, galime įsijungti kaskada arba džiakuzi. Visuose Vilose yra privatus baseinas ir rūsys, kuriame daug natūralios šviesos ir kurį galima pakeisti į daugiau gyvenamojo būsto ploto, o kai kuriais atvejais netgi visiškai nepriklausomą butą, tinkantį nuomai.
Viloje galimybė gyventi, gyventi ir nuomoti, nuomoti.

Nuo Vilos pėsčiomis pasieksite viską, ką gali pasiūlyti šis rajonas: įvairiausių barų ir restoranų, parduotuvių, kirpyklų, vaistinių, bankų ir dar daugiau. Iki paplūdimių Guardamar tik 15 min automobiliu, 10 min Marquesa golfo laukai, 30 minučių iki Alicante oro uosto ir 50 minučių iki Murcia Corvera oro uosto.

Vila tinkama ilgalaikiui gyvenimui ir nuomai

Benijofar tai gyvenamasis rajonas, Alikantės apskrities širdyje, atokiau nuo didžiulio turisto šurmulio bei apsuptas visomis reikalingomis priemonėmis kaip kavinės, restoranai, parduotuvės, susisiekimo priemonės bei šalia golfo aikštynų. Artimiausią Viduržemio jūros pakrantės kurortinį miestą – Guardamar del Segura pasieksite vos per kelias minutes, taip pat miestus kaip Campoamor, La Mata ir Torrevieja. Visi miestai turi nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir yra pilni pramogų, restoranų, kavinių. Vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, geras susisiekimas su Alikantės oro uostu, vos30 minučių kelio. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!

_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)

– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.
– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Property Id : 20953
Price: Nuo 235,000 €
Property Size: 14200 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Other Features
Balcony
Closed complex
New Building
Private plot
Private swimming pool
Private yard
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options

Compare Listings