More Search Options
More Search Options
Your search results

(Nauja Statyba) Prestižinė, atskira vila. 4 kambariai / 110 m2 / 500 m iki paplūdimio

412,000 € | 3,745 €/m²

 

Contact Me

Schedule a showing?

Šiuolaikinis atskirų vilų projektas jau turistų ir gyventojų pamėgtoje vietovėje, esančioje mažiau nei už vieno kilometro nuo populiarių Los Alcazares paplūdimių ir pagrindinės miesto aikštės, su daugybę barų, kepyklų, vietinių ispaniškų užkandžių barų ir tarptautinių restoranų bei bankų. Šį turtą sudaro trys dviviečiai miegamieji (vienas pirmame ir du antrame aukšte, visi turi privačias terasas), du vonios kambariai, soliariumas ant stogo (į kurį patenkama laiptais iš antro aukšto), įrengta virtuvė ir atviro plano svetainė / valgomasis, vedantis į privačią plytelėmis išklotą / žole dengtą kiemelį, baseiną, papildoma erdvė automobiliu statymui kieme. Šios vilos buvo strategiškai suprojektuotos taip, kad būtų tobula individuali šiuolaikiška gyvenamoji erdvė suteikti kuo įmanoma didesnį komforto ir atostogų jausmą. Los Alcazares promenada yra nuostabi vieta pasivaikščioti tiek dieną, tiek vakare, čia yra daugybė restoranų ir keletas puikių užkandžių barų prie jūros. Taip pat yra septyni kilometrai pakrantės nuo Los Narejos iki Punta Brava, kuria galima pasivaikščioti, o aktyvesniems – šioje vietovėje siūlomos įvairios sportinės veiklos, įskaitant sezoninį vandens sportą ir daugybę čempionato lygio golfo aikštynų, 500 m. paplūdimys. Susisiekime dėl daugiau informacijos +34 631 134 771, info@is-realestate.com. 

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyenimui
– Aukšta investicinė grąža
Los Alcazares, San Javier, tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 40 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 43975
Price: 412,000 € | 3,745 €/m²
Property Size: 11000 m2
Property Lot Size: 28300 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Other Features
Balcony
New Building
Private swimming pool
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings