More Search Options
More Search Options
Your search results

(Nauja Statyba) Stilinga ir moderni vila. 4 kambariai / 224 m2 / 9000 m iki paplūdimio

499,900 € | 1,370 €/m²

 

Contact Me

Schedule a showing?

4-ių kambarių, 224 m2 erdvės (400 m2 bendra erdvė) bei 3-ių miegamųjų ir 3-ių vonios kambarių vilos tiesiai iš statytojų. Šis gyvenamasis kompleksas susideda iš 28 prabangių vilų, iš kurių atsiveria įspūdingi ir milijono verti Viduržemio jūros vaizdai. Uždaroje rezidencijoje yra bendros erdvės, baseinas, poilsio zona ir visi patogumai, kurių jums gali prireikti ilgalaikiui gyvenimui ir atostogoms Benidorme – Viduržemio jūros New York city pramintame mieste. Kiekviena vila turi savo rūsį, iš kurio galima patekti tiesiai į savo namus. Visi namai suprojektuoti taip, kad būtų užtikrintas savininkų privatumas ir komfortas, gyventojams suteiktos visos galimybės mėgautis ir turėti nepakartojamą laiką rezidencijoje ir namuose. Jei ieškote ramybės ir tylos, ši rezidencija ypač saugi ir prižiūrima su šiuolaikinio gyvenimo reikmėmis bei įmantriomis “smart” technologijomis dar palengvinti kasdienį gyvenimą. Ši rezidencija yra Benidorm-Finestrat rajone, iš kurio atsiveria puikūs miesto vaizdai, garsėjanti savo paplūdimiais, laisvalaikiu, parduotuvėmis ir plačiu kultūriniu bei gastronominiu pasiūla. Finestrat ir Pajūrio kurortas Cala Finestrat yra Kosta Blankos Marina Baixa regione, netoli kaimyninio Benidormo ir maždaug 40 kilometrų nuo Alikantės miesto bei tarptautinio oro uosto.

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyenimui
– Aukšta investicinė grąža
Benidorm tai kurortinis miestas, Alikantės apskrityje, pramintas Viduržemio jūros New York dėl gausaus kiekio dangoraižių, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

City:
Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 42171
Price: 499,900 € | 1,370 €/m²
Property Size: 22400 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Other Features
Balcony
New Building
Newly refurbished
Private plot
Private swimming pool
Private yard
Terrace
View of the sea
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings