More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

(Nauja Statyba) Trijų aukštų kotedžai šalia paplūdimio. 4 kambariai / 168 m2 / 600 m iki paplūdimio

219,950 € | 1,309 €/m²

 

Nauja Statyba
Vaizdas į jūrą

Contact Me

Schedule a showing?

Naujas projektas Guardamar del Segura tiesiai iš statytojų,  pasirinkime dvidešimt du – trijų aukštų namai, vos 600 metrų nuo dviejų Mėlynąja vėliava apdovanotų paplūdimių: Moncayo ir Roqueta. Visuose objektuose yra trys miegamieji ir trys vonios kambariai, atviro plano virtuvė ir svetainė, taip pat trys terasos ir soliariumas. Gyvenamajame komplekse yra baseinas ir sodo zona gyventojams, taip pat privatus garažas. Namo pietinė orientacija puikiai tinka saulės vonioms ilgą laiką. Būstus ištisus metus džiugina 300 saulėtų dienų, todėl gyventojai yra labai aktyvūs lauke bei savo privačiose erdvėse po Ispanišku dangumi. Anksti ryte jums patiks išeiti į lauko terasą pasitikti pirmuosius kylančios saulės spindulius arba pėstute pasiekti paplūdimį bei basomis kojomis pasivaikščioti čiurlenant Viduržemio jūros vandenims ir skambant harmoningai bangų melodijai. Šis gyvenamasis kompleksas yra vos už 600 metrų nuo la Roqueta ir Moncayo paplūdimių – dviejų žinomiausių miesto paplūdimių. Tai puiki vieta ilgiems pasivaikščiojimams promenada, kurioje gausu įdomių restoranų ir barų, ledainių, mugių… visko, ko reikia puikioms atostogoms Costa Blanca pakrantėje. Susisiekime dėl daugiau info +34 631 134 771, info@is-realestate.com

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyenimui
– Aukšta investicinė grąža
Guardamar Del Segura tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Property Id : 42341
Price: 219,950 € | 1,309 €/m²
Property Size: 168.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 3
Other Features
40 km to the airport
600 meters to the beach
Balcony
Closed complex
New Building
Swimming pool
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings