More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

(Nauja Statyba) Vieno aukšto vila. 4 kambariai / 100 m2 / 6500 m iki paplūdimio

368,000 € | 3,680 €/m²

 ,

Nauja Statyba
Vaizdas į jūrą

Contact Me

Schedule a showing?

Parduodama moderni vieno aukšto vila Polop de la Marina Costa Blanca pakrantėje, Alikantės apskrityje, tarp Altea ir Benidorm kurortinių miestų. Šioje viloje yra 3 miegamieji, 2 vonios kambariai su įmontuotomis spintomis, didelė svetainė su pilnai įrengta virtuve ir centralizuotas oro kondicionierius. Vila pastatyta 400 m2 sklype su privačiu baseinu 6 x 3 m, sodu/kiemeliu, privačia automobilių stovėjimo aikštele ir kepsnine/barbekiu. Namas suprojektuotas viename aukšte, siekiant didesnio komforto, o iš visų kambarių yra tiesioginis priėjimas prie baseino, sodo ir kepsninės. Prabangios detalės ir aukščiausia statybos kokybė daro šias vilas unikaliu ir išskirtiniu Costa Blanca pakrantės turtu. Ši modernios statybos vila yra labai ramiame gyvenamajame rajone, unikalioje aplinkoje, kaip ir Polop de la Marina, neatsisakant turistų šurmulio bei smėlėtų Benidorm miesto paplūdimių, kurie pasiekami vos per 10 minučių, kuris yra vos už 10 minučių. Jei esate jūros ir kalnų mylėtojas, ši vietovė jums tobula. Būstas „Leon Dormido“ papėdėje ir 10 minučių nuo gražiausių Alikantės provincijos paplūdimių – Altea, Benidorm ir El Albir. Susisiekime dėl daugiau informacijos +34 631 134 771, info@is-realestate.com

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyenimui
– Aukšta investicinė grąža
Polop, Altea tai kurortinis miestas, Alikantės apskrityje, pramintas Viduržemio jūros New York dėl gausaus kiekio dangoraižių, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 44420
Price: 368,000 € | 3,680 €/m²
Property Size: 100.00 m2
Property Lot Size: 400.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Other Features
Balcony
New Building
Private plot
Private swimming pool
Private yard
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings