More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

(Nauja statyba) Vila šalia golfo aikštyno. 4 kambariai / 101 m2 / 6000 m iki paplūdimio

295,000 € | 2.921 €/m²

 

Contact Me

Schedule a showing?

Naujos statybos, išskirtinis tik keturių vilų projektas Ciudad Quesada, Guardamar Del Segura mieste. Vieno aukšto turtą sudaro trys dviviečiai miegamieji (visi su įmontuotomis spintomis), du vonios kambariai (prisijungę prie pagrindinio miegamojo), moderni virtuvė (su pusryčių baru) ir atviro plano svetainė / valgomasis, vedantis į lauko virtuvę / kepsninės zona bei privatus baseinas po Ispanišku dangumi. Turtas parduodamas su pilnai sumontuota oro kondicionavimo sistema. Vos šeši kilometrai nuo Guardamar del Segura miestelio, kuriame yra daug parduotuvių, barų, restoranų ir prekybos centrų, taip pat didžiulis 800 hektarų gamtos parkas, apaugęs pušimis, eukaliptais ir palmėmis, prieš pasiekiant 11 kilometrų smulkaus smėlio paplūdimius. Netoliese yra 1989 m. įkurtas 18 duobučių čempionato golfo aikštynas La Marquesa, kuriame yra puikus restoranas, kuriame galėsite mėgautis vietiniais gastronominiais patiekalais. Lengvai pasiekiamas iš AP-7 greitkelio (tik už dviejų kilometrų), kompleksas yra netoli pagrindinių Alikantės pietų miestų, tokių kaip Elche, Torrevieja ir Orihuela, ir yra tik 30 minučių kelio automobiliu nuo Alikantės ir San Javier oro uostų. Dėl daugiau informacijos susisiekime info@is-realestate.com, +34 631 134 771 whatsapp

Ciudad Quesada, Guardamar del Segura tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Property Id : 45273
Price: 295,000 € | 2.921 €/m²
Property Size: 101.00 m2
Property Lot Size: 309.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Other Features
40 km to the airport
6000 meters to the beach
Balcony
Brand new
Private plot
Private swimming pool
Private yard
Roof Deck
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings