More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Prabangi vila su privačiu baseinu. 4 kambariai / 95 m2 / 8 km iki paplūdimio

425,000 € | €/m²

 ,

Contact Me

Schedule a showing?

Tradicinio ispaniško stiliaus vila su privačiu baseinu, įsikūrusi ramiame gyvenamajame rajone tarp San Migelio ir Los Balcones, netoliese Torreviejos rožinio, apsupta patogumais, kavinėmis, restoranais, parduotuvėmis bei vos 5000 m. smėlėti Punta Prima ir Naufragos paplūdimiai. Visą urbanizaciją sudaro tik atskiros vilos, ji yra visiškai privati ​​ir uždara. Viloje yra privatus siena aptvertas sodas ir jūsų privati erdvė po Ispanišku dangumi, su automobilių stovėjimo aikštele ir automobilių prievadu, fantastiška lauko virtuvės valgomasis ir didelis privatus baseinas. Iš didelės paaukštintos dengtos terasos patenkama į šviesią svetainę su atviro išplanavimo virtuve, 3 dideli miegamieji, kuriuose yra įmontuotos spintos, o pagrindinis miegamasis su atskiru vonios kambariu (+1 papildomas vieno kambarys viloje). Taip pat yra  rūsiai, sandėliukai ir nedidelis soliariumas ant stogo su įstiklintu žiemos kambariu, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į rožinį ežerą. Turtas buvo prižiūrėtas pagal aukščiausius standartus ir yra šviežiai perdažytas išorinėje pusėje. Statusas: Įeini ir gyveni. Dėl daugiau informacijos susisiekime info@is-realestate.com, +34 631 134 771 whatsapp

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyenimui
– Aukšta investicinė grąža
Orihuela Costa, San Miguel De Las Salinas, tai gyvenamasis rajonas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Property Id : 65103
Price: 425,000 € | €/m²
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Other Features
40 km to the airport
5000 meters to the beach
Closed complex
Private plot
Private yard
Swimming pool
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings