More Search Options
More Search Options
We found 0 results. View results
Your search results

Renovuotas bungalow su kiemeliu. 3 kambariai / 59 m2 / 2000 m iki paplūdimio

79,900 € | 1,478 €/m²

 

Contact Me

Schedule a showing?

3-ių kambarių, 59 m2 erdvės renovuotas bungalow su privačiu kiemeliu, esantis labai ramioje vietoje, šalia prekybos centro Habaneras ir Carrefour, apsuptas visais patogumais, vos 2000 m. Acequion smėlėtas paplūdimys bei ~10 minučių miesto rotušė, pagrindinis miesto parkas Parque de las Naciones ir vandens parkas, kino teatras, boulingas, rožinis ežeras. Būstas visapusiškai renovuotas, atnaujinta santechnika ir elektros instaliacija, jame yra du pilni dviviečiai miegamieji, vienas iš jų su įmontuota spinta. Vonios kambarys su modernaus stiliaus dušu. Erdvi svetainė su atviru išėjimu į virtuvę. Svetainėje yra karšto / šalto oro kondicionierius. Didelis, privatus kiemelis įrengtas lauko baldais ir poilsio zonomis, kurioje taip pat randame sandėliuką, kuris gali būti naudojamas įvairiai, kaip sandėliukas, kaip galerija/skalbykla. Namas turi galimybę išplėsti išorinį įėjimo terasą ir taip visapusiškai išnaudoti erdvę, kurioje gali stovėti vienas ar du automobiliai. Statusas: Įeini ir gyveni. Dėl daugiau informacijos susisiekime info@is-realestate.com, +34 631 134 771 whatsapp

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyenimui
– Aukšta investicinė grąža
Torrevieja tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 64944
Price: 79,900 € | 1,478 €/m²
Property Size: 59.00 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Other Features
2000 meters to the beach
40 km to the airport
Private plot
Private yard
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings