fbpx
Your search results

[title]

[vc_row][vc_column]

3-ių kambarių, 67 m2 renovuotas ir moderniai įrengtas apartamentas su terasėle ir panoraminiu vaizdu į augmeniją, palmes ir Ispaniško tipo, baltus namus. Būstas uždaroje rezidencijoje su pasivaikščiojimo takeliais, poilsio zonomis ir didžiuliu baseinu. Išėjus iš komplekso, turime gausų pasirinkimą kavinių, restoranų, parduotuvių bei 400 metrų iki Cabo Roig paplūdimio. Skoningai įrengta ir erdvi svetainė, gausu dienos šviesos (Pietų orientacija), atviro tipo, pilnai įrengta virtuvė, 2 erdvūs miegamieji susieninėmis, įrengtomis spintomis, vonios kambarys su dušo kabina. Rezidencija dvelkia tikromis atostogomis, erdvios zonos, gausu palmių, prižiūrima teritorija ir poilsis prie baseino. Apartamentas parduodamas su visais baldais. Statusas: įeini ir gyveni.
Cabo Roig, Orihuela Costa, Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Property Id :
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  0 € to 1,000 €

  More Search Options

  0 € to 1,000,000 €

  More Search Options

Compare Listings

Languages »