fbpx
Your search results

[title]

[vc_row][vc_column]

3-ių kambarių, 52 m2 erdvės jaukus antro aukšto bungalow (2-ių aukštų pastate) su atskiru įėjimu, balkonu ir privačia stogo terasa, kurioje įrengta poilsio zona, lauko baldai bei barbekiu. Uždaroje rezidencijoje pasivaikščiojimo takeliai bei didžiulis prižiūrimas, bendro naudojimo baseinas. Būstas ypač šviesus ir kasdien užpildomas dienos šviesa – pietų orientacija, svetainė su kondicionieriumi, valgomojo stalu ir patekimu į balkoną, iš kurio patenkame ant stogo terasos. Atviro tipo, pilnai įrengta virtuvė, 2 miegamieji kambariai, abu su sieninėmis, įrengtomis spintomis, vonios kambarys su vonia/dušo kabina. Atsigaivinti nuo Ispaniškos saulės visada bus galimybė baseine, o stogo terasa leis mėgautis saulės spinduliai privačioje erdvėje. Išėjus iš rezidencijos gausus pasirinkimas kavinių, restoranų, susisiekimo priemonių, 10 minučių iki Habaneras prekybos molo bei 900 metrų iki Torreviejos paplūdimio. Statusas: Įeini ir gyveni.

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyenimui
– Aukšta investicinė grąža
Guardamar Del Segura tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Property Id :
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  0 € to 1,000,000 €

  More Search Options

  0 € to 1,000,000 €

  More Search Options

Compare Listings

Languages »