fbpx
Your search results

[title]

[vc_row][vc_column]

2-ių kambarių, 60 m2 erdvės apartamentas su balkonu ir dviem baseinais. Būstas naujai perdažytas su naujais baldais, vos kelios minutės pėstute iki Torreviejos parko – Parque de las Naciones bei miesto centro. Jauki ir skoningai įrengta svetainė su patekimu į balkoną, atskira, pilnai įrengta virtuvė, erdvus miegamasis kambarys su sienine, įrengta spinta, vonios kambarys su vonia. Būstas parduodamas su privačia parkavimosi vieta. Vos 1000 metrų iki gražiausio miesto paplūdimio ir promenados – Playa Del Cura, šalia restoranai, kavinės, parduotuvės bei susisiekimo priemonės. Statusas: įeini ir gyveni.

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyenimui
– Aukšta investicinė grąža
Torrevieja tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Property Id :
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  0 € to 1,000 €

  More Search Options

  0 € to 1,000,000 €

  More Search Options

Compare Listings

Languages »