fbpx
Your search results

[title]

[vc_row][vc_column]

3 kambarių, 127 m2 2-ių aukštų vila su privačiu, didžiuliu kiemu ir balkonu iš kurio atsiveria panoraminiai vaizdai į dangoraižius, kalnus ir Viduržemio jūrą. Ypatingai strategiška lokacija, vos 30 minučių nuo Alikantės oro uosto, apsuptyje saulės, paplūdimių, golfo aikštynų, restoranų, įvairių parkų, prekybos centrų, bei Benidorm miesto dangoraižių. 44-ių vilų aukščiausios kokybės kompleksas, pasirinkime 2-3 miegamųjų ir 2-3 vonios kambarių, visi su dideliais kiemais ir balkonais, pasirinkime su privačiu baseinu. Taip pat papildomi baseinai bendro naudojimo, uždarame komplekse. Vos 3000 metrų iki smėlėto Benidorm paplūdimio.
Benidorm tai kurortinis ir dangoraižių miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!
_

Galima būsto rezervacija pervedant rezervacijos mokestį į įmonės sąskaitą, būstas rezervuojamas jums ir pašalinamas iš pardavimo

 • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
 • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
 • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
 • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)


– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink:
+34 631 134 771
+370 606 72911

Parašyk:
info@is-realestate.com

Property Id :
[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  0 € to 1,000 €

  More Search Options

  0 € to 1,000,000 €

  More Search Options

Compare Listings

Languages »