We found 0 results. View results

Statomi apartamentai su bendru baseinu, Alicante provincijoje, San Miguel de Salinas mieste. 3 kambariai | 73 m² | 10 kilometrų iki jūros

241,000 € | 3,301 €/m²
c. verdi san miguel de salinas, San Miguel de Salinas
Nauja Statyba

Parduodami statomi apartamentai su bendru baseinu, Ispanijoje, Alicante provincijoje, San Miguel de Salinas mieste

3-jų kambarių statomi apartamentai su bendu baseinu, Ispanijoje, Alicante provincijoje, San Miguel de Salinas mieste, bendras plotas 73 m², 10 kilometrų iki jūros, 45 kilometrai iki Alicante miesto oro uosto. Turtui priklauso terasa, bendras baseinas, vieta automobiliui, soliariumas. Netoli turto yra parduotuvės, restoranai, vaistinės, autobusų stotelės, degalinės, žalios zonos, kavinės


Nekilnojamo turto ypatybės

Šalis: Ispanija
Provincija: Alicante
Miestas: San Miguel de Salinas
Turto rūšis: Vila
Plotas: bendras plotas 73 m²
Kambariai: 2 miegamieji, 2 vonios kambariai
Atstumas iki jūros: 10 kilometrų
Atstumas iki oro uosto: 45 kilometrai iki Alicante oro uosto
Papildoma informacija: Oro kondicionierius, terasa, bendras baseinas, vieta automobiliui, soliariumas

Dėl daugiau informacijos susisiekime info@is-realestate.com, +34 865 945 773 whatsapp


Informacija apie miestą

San Miguel de Salinas –   įsikūręs ant kalvos, nuo kurios atsiveria puikus vaizdas į druskos ežerus ir kraštovaizdį.

Miestelyje vyrauja rami atmosfera, čia gyvena ispanų ir kitų šalių gyventojai, įskaitant anglus, vokiečius ir skandinavus. Čia kas savaitę vyksta turgūs, veikia jaukios kavinukės, barai, o saulė šviečia apie 325 dienas per metus.

San Migelio miesto istorija – čia rasite tokių lankytinų vietų kaip San Migelio Arkangelo bažnyčia ir senas sargybos bokštas. Gamtos mylėtojai gali pasivaikščioti pėsčiųjų takais netoliese esančiame Siera Eskalonos miške.

Netoli populiarių paplūdimių ir geriausių golfo aikštynų, tokių kaip Las Colinas ir Villamartín, todėl miestas puikiai tinka ir paplūdimiui, ir golfo žaidimui.

Nekilnojamasis turtas čia sparčiai auga, yra daugybė galimybių – nuo modernių butų iki tradicinių vilų.

San Miguel de Salinas puikiai tinka, jei ieškote saulės, ramaus gyvenimo, gamtos ir stiprios emigrantų bendruomenės.


Nekilnojamo turto galimybės

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyvenimui
– Aukšta investicinė grąža

Nekilnojamo turto rezervacija

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.


Nekilnojamo turto įsigijimo eiliškumas

  • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
  • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
  • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
  • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)

Kontaktai, bei kitos paslaugos

Nekilnojamo turto pardavimai
Turto administravimas
Būstų nuoma
Automobilių nuoma
– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink

+34 865 945 773 Whatsapp
+370 606 72911

Parašyk

info@is-realestate.com

Socialinės medijos

Facebook
Instagram

  • Updated On:
  • 09/05/2025
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 73 m2
Address: c. verdi san miguel de salinas
State/County:
Country: Spain
Property Id: 271885
Price: 241,000 € | 3,301 €/m²
Property Size: 73 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 2
Coastal Area
5 km - 10 km to the beach
Other Features
Air conditioner
Furniture
Parking included
Solarium
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
yelp logo
Sun 26 Oct
Mon 27 Oct
Tue 28 Oct
Wed 29 Oct
Thu 30 Oct
Fri 31 Oct
Sat 01 Nov
Sun 02 Nov
Mon 03 Nov
Tue 04 Nov
In Person
Video Chat
Your information

Contact Me

Sales

Apartamentas su bendru baseinu, Alicante pro...

322,000 € | 3,285 €/m²
Parduodamas apartamentas su bendru baseinu, Ispanijoje, Alicante provincijoje, San Miguel ...
3 2 98 m2details
Sales
Nauja Statyba

Statoma vila su privačiu baseinu, Alicante p...

399,900 € | 1,200 €/m²
Parduodama statoma vila su privačiu baseinu, Ispanijoje, Alicante provincijoje, San Miguel ...
3 2 333 m2details
Sales
Nauja Statyba

Statomi apartamentai su bendru baseinu, Alic...

349,990 € | 4,374 €/m²
Parduodami statomi apartamentai su bendru baseinu, Ispanijoje, Alicante provincijoje, San ...
3 2 80 m2details
Sales
Nauja Statyba

Statomi apartamentai su bendru baseinu, Alic...

241,000 € | 3,301 €/m²
Parduodami statomi apartamentai su bendru baseinu, Ispanijoje, Alicante provincijoje, San ...
2 2 73 m2details
  • Susisiekime

    +34 631 134 771
    info@is-realestate.com

  • Advanced Search

Languages »

Compare Listings

Thomas Thomas