More Search Options
More Search Options
Your search results

Apartamentas su didelėmis žaliosiomis zonomis, baseinu ir balkonu. 3 kambariai / 65 m2 / 1000 m iki jūros / talpina 4 asmenis

Nuo 350 € /7n.

 ,

Contact Me

Schedule a showing?

3-ių kambarių, 65 m2 erdvės ypač šviesus apartamentas mažaaukštės statybos pastate, antrame aukšte su atskiru įėjimu, lauko baldais įrengtu balkonu, didžiulėje rezidencijoje su pasivaikščiojimo takeliais, žaliosiomis poilsio zonomis ir ypač didžiuliu, dviejų lygių baseinu. Šis būstas yra tai ko reikia neužsimirštamoms atostogoms Ispanijoje – puiki vietovė, apsupta restoranais, kavinėmis, parduotuvėmis, ~1000 m. jūrą, ~1500 m. paplūdimys, jaukus įrengimas, balkonas – pietvakarių orientacija bei kiemelis po Ispanišku dangumi ir didžiulis baseinas atsigaivinti nuo Ispaniškos saulės. Jauki svetainė su valgomojo zona, kondicionieriumi ir patekimu į balkoną, pilnai įrengta virtuvė su langu, 2 miegamieji kambariai (1 su dvigule lova, kitas su ištiesiama sofa-lova), 1 vonios kambarys.

Būste rasite viską ko reikia trumpalaikei ir ilgalaikei nuomai, patalynes, rankšluosčius, skalbimo mašina, TV, greitas internetas ir beabėjo tobula vieta Viduržemio jūros pakrantėje.

Būstas yra Torreblanca – Tarp Torreviejos ir La Mata miestelių, Alikantės apskrityje, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!

– Padedame įsigyti lėktuvo bilietus
– Pervežimai nuo oro uosto iki būsto
– Automobilių nuoma
– Atsiunčiame lankytinų vietų sąrašą

_

 • Talpina 4 asmenis

Nuo 350 Eur/7n.

Rezervacijai susisiekite +34 631 134 771
info@is-realestate.com

Property Id : 51646
Price: Nuo 350 € /7n.
Property Size: 65 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Orientation
South facing
Other Features
Closed complex
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings