More Search Options
More Search Options
Your search results

Saulėtas apartamentas rezidencijoje pirmoje linijoje nuo jūros. 3 kambariai / 59 m2 / 200 m iki jūros / talpina 4 asmenis

Nuo 350 € /7n.

 ,

Contact Me

Schedule a showing?

3-ių kambarių, 59 m2 erdvės saulėtas apartamentas su balkonu, uždaroje rezidencijoje su žaliosiomis zonomis, pasivaikščiojimo takeliais bei bendro naudojimo baseinu. Rezidencija pirmoje linijoje nuo La Mata paplūdimio, vietovė apsupta gausiu pasirinkimu kavinių, parduotuvių, restoranų, parduotuvių, idealus būstas visko apsuptyje, nereikalaujantis automobilio. Svetainė su kondicionieriumi, valgomojo zona ir patekimu į balkoną su atsiveriančiu vaizdu į augmeniją ir ramią gatvelę, virtuvė, 2 miegamieji kambariai, 1 vonios kambarys su langu. Pastatas su liftu. Puikus būstas per žingsnį nuo Viduržemio jūros, suteiks visas galimybes mėgautis šiluma, Ispaniškomis pramogomis, šviežiomis jūros gėrybėmis ir pasakiška aplinka.

Būste rasite viską ko reikia trumpalaikei ir ilgalaikei nuomai, patalynes, rankšluosčius, skalbimo mašina, TV, greitas internetas ir beabėjo tobula vieta Viduržemio jūros pakrantėje.

Būstas yra Torreblanca – Tarp Torreviejos ir La Mata miestelių, Alikantės apskrityje, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!

– Padedame įsigyti lėktuvo bilietus
– Pervežimai nuo oro uosto iki būsto
– Automobilių nuoma
– Atsiunčiame lankytinų vietų sąrašą

_

 • Talpina 4 asmenis

Nuo 350 Eur/7n.

Rezervacijai susisiekite +34 631 134 771
info@is-realestate.com

Property Id : 62766
Price: Nuo 350 € /7n.
Property Size: 59 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Other Features
Closed complex
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings