More Search Options
More Search Options
Your search results

Saulėtas apartamentas su vaizdu į palmių alėja tarp dviejų paplūdimių. 3 kambariai / 75 m2 / 300 m iki paplūdimio / talpina 6 asmenis

Nuo 350 € /7n.

 

Contact Me

Schedule a showing?

3-ių kambarių, 75 m2 erdvės, erdvaus išplanavimo apartamentas, įrengtas bei dekoruotas šiuolaikiškai bei su tikslu suteikti kuo didesnį komfortabilumą jūsų atostogoms Ispanijoje, strategiškoje ir vienoje populiariausių vietovių Torreviejoje, su atsiveriančiu vaizdu į pagrindinę palmių alėja – Habaneras, tarp dviejų paplūdimių, vos 300 m. Playa De Los Locos ir Playa Del Cura paplūdimys bei ilgoji promenada su gausiu pasirinkimu restoranų, kavinių su atisveriančiu įspūdingu vaizdu į Viduržemio jūrą. Jauki svetainė su ištiesiamu kampu, valgomojo zona, ventiliatoriumi ir langais iki žemės su atsiveriančiu vaizdu į palmes, atviro tipo virtuvė, 2 miegamieji kambariai abu su oro kondicionieriais (Pagrindinis miegamasis su patekimu į poilsio zoną – patio/terasėlę įrengta dirbtine žole bei lauko baldais), 1 vonios kambarys su vonia. Pastatas su liftu. Būstas ir vietovė pasiūlys viską ko reikia jūsų laikui Torreviejos mieste su lengvu susisiekimu visoje Alikantės apskrityje, veiklą atras ieškantis poilsio bei pramogų, kurias suteikia Ispanija ir Viduržemio jūrą.

Būste rasite viską ko reikia trumpalaikei ir ilgalaikei nuomai, patalynes, rankšluosčius, skalbimo mašina, oro kondicionierius su šaldymo/šildymo funkcijomis, TV, greitas internetas ir beabėjo tobula vieta Viduržemio jūros pakrantėje.

Torrevieja tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!

– Padedame įsigyti lėktuvo bilietus
– Pervežimai nuo oro uosto iki būsto
– Automobilių nuoma
– Atsiunčiame lankytinų vietų sąrašą

_

 • Talpina 6 asmenis

Nuo 350 Eur/7n. – rezervuojant ilgesnį laiką taikomos nuolaidos.

Rezervacijai susisiekite +34 631 134 771
info@is-realestate.com

Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 60872
Price: Nuo 350 € /7n.
Property Size: 75 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings