More Search Options
More Search Options
Your search results

Skoningas apartamentas su balkonu ir baseinu pagrindinėje miesto vietovėje. 3 kambariai / 59 m2 / 150 m iki paplūdimio / talpina 5 asmenis

Nuo 300 € /7n.

 

Contact Me

Schedule a showing?

3-ių kambarių, 59 m2 erdvės skoningo įrengimo apartamentas su balkonu ir vaizdu į baseiną, pagrindinėje Torreviejos miesto vietovėje, vos už kampo parduotuvės, susisiekimo priemonės, būstas tarp dviejų paplūdimių, pagrindinis Playa Del Cura vos 150 metrų, kuriame ilgoji promenada palei Viduržemio jūros pakrantę su gausiu pasirinkimu restoranų, kavinių, pramogų. Šviesi svetainė su valgomojo stalu, oro kondicionieriumi bei patekimu į balkoną įrengta lauko baldais, atviro tipo virtuvė su langu, 2 miegamieji kambariai (Vienas su dvigule lova, antrasis su dviejų aukštų lova), vonios kambarys su vonia. Strategiškai puiki vietovė suteiks maksimalaus patogumo atostogas Viduržemio jūros parkantėje, kai visi būtiniausi patogumai pasiekiami ranka.

Būste rasite viską ko reikia trumpalaikei ir ilgalaikei nuomai, patalynes, rankšluosčius, skalbimo mašina, TV, greitas internetas ir beabėjo tobula vieta Viduržemio jūros pakrantėje.

Torrevieja tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!

– Padedame įsigyti lėktuvo bilietus
– Pervežimai nuo oro uosto iki būsto
– Automobilių nuoma
– Atsiunčiame lankytinų vietų sąrašą

_

 • Talpina 5 asmenis

Nuo 300 Eur/7n. – rezervuojant ilgesnį laiką taikomos nuolaidos.

Rezervacijai susisiekite +34 631 134 771
info@is-realestate.com

Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 61478
Price: Nuo 300 € /7n.
Property Size: 60 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings