More Search Options
More Search Options
Your search results

Skoningo įrengimo apartamentas miesto širdyje su baseinu. 3 kambariai / 55 m2 / 900 m iki paplūdimio / talpina 5 asmenis

Nuo 300 € /7n.

 

Contact Me

Schedule a showing?

3-ių kambarių, 55 m2 erdvės skoningo įrengimo, saulėtas apartamentas Torreviejos miesto širdyje su baseinu, vos 700 metrų romantiškasis Puerto Torrevieja uostas ir promenada bei 900 m. Playa Del Cura smėlėtas paplūdimys, vos kelios minutės Torreviejos rotušė bei gausus pasirinkimas kavinių, restoranų, parduotuvių, susisiekimo priemonių. Skoningo įrengimo svetainė su kondicionieriumi, valgomojo zona, atviro tipo virtuvė su langu, 2 miegamieji kambariai su dvigulėmis lovomis bei 1 vonios kambarys su vonia. Apartamentas žemutiniame pastato aukšte, nėra laiptų, patogus patekimas į būstą. Būstas ir vietovė pasiūlys viską ko reikia tiek trumpalaikei tiek ilgalaikei nuomai Torreviejos mieste, veiklą atras ir ieškantis poilsio ir pramogų, kurias suteikia Ispanija ir Viduržemio jūrą.

Būste rasite viską ko reikia trumpalaikei ir ilgalaikei nuomai, patalynes, rankšluosčius, skalbimo mašina, oro kondicionierius su šaldymo/šildymo funkcijomis, TV, greitas internetas ir beabėjo tobula vieta Viduržemio jūros pakrantėje.

Torrevieja tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!

– Padedame įsigyti lėktuvo bilietus
– Pervežimai nuo oro uosto iki būsto
– Automobilių nuoma
– Atsiunčiame lankytinų vietų sąrašą

_

 • Talpina 5 asmenis

Nuo 300 Eur/7n. – rezervuojant ilgesnį laiką taikomos nuolaidos.

Rezervacijai susisiekite +34 631 134 771
info@is-realestate.com

Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 59003
Price: Nuo 300 € /7n.
Property Size: 55 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings