More Search Options
More Search Options
Your search results

Žavus apartamentas su terasėle bei atskiru įėjimu, pagrindinėje miesto vietovėje. 3 kambariai / 58 m2 / 400 m iki paplūdimio / talpina 6 asmenis

Nuo 300 € /7n.

 

Contact Me

Schedule a showing?

3-ių kambarių, 58 m2 erdvės žavus, jaukaus įrengimo apartamentas su atskiru įėjimu bei terasėle iš kurios matosi jūrą, pagrindinėje Torreviejos miesto vietovėje vos 200 m. jūrą ir 400 m. Playa Del Cura smėlėtas paplūdimys su ilgąją promenada, kurioje gausus pasirinkimas kavinių, restoranų iš kurių atsiveria vaizdas į Viduržemio jūrą. Atskiras patekimas į apartamentą, jauki svetainė su valgomojo stalu, kondicionieriumi (Šiltas/Šaltas oras), atviro tipo virtuvė su langu, 2 erdvūs miegamieji kambariai (1-as su dvigule lova, 2-as su dviem viengulėmis), 1 vonios kambarys su langu. Būstas apsuptas visais patogumais, pramogomis, parduotuvėmis. Būstas ir vietovė pasiūlys viską ko reikia tiek trumpalaikei tiek ilgalaikei nuomai Torreviejos mieste, Alikantės apskrityje, veiklą atras ieškantis poilsio ir pramogų, kurias suteikia Ispanija ir Viduržemio jūrą.

Būste rasite viską ko reikia trumpalaikei ir ilgalaikei nuomai, patalynes, rankšluosčius, skalbimo mašina, oro kondicionierius su šaldymo/šildymo funkcijomis, TV, greitas internetas ir beabėjo tobula vieta Viduržemio jūros pakrantėje.

Torrevieja tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!

– Padedame įsigyti lėktuvo bilietus
– Pervežimai nuo oro uosto iki būsto
– Automobilių nuoma
– Atsiunčiame lankytinų vietų sąrašą

_

 • Talpina 6 asmenis

Nuo 300 Eur/7n. – rezervuojant ilgesnį laiką taikomos nuolaidos.

Rezervacijai susisiekite +34 631 134 771
info@is-realestate.com

Country: Spain
Open In Google Maps
Property Id : 61753
Price: Nuo 300 € /7n.
Property Size: 58 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings