More Search Options
More Search Options
Your search results

Modernus ir erdvus apartamentas žingsnis nuo smėlėto paplūdimio. 4 kambariai / 85 m2 / 100 m iki jūros / talpina 7 asmenis

Nuo 390 € /7n.

 

Contact Me

Schedule a showing?

4-ių kambarių (3-ių miegamųjų) apartamentas su lauko baldais įrengtu balkonu ir atsiveriančiu vaizdu į Viduržemio jūrą, populiariame ir komplimentų susilaukiančiame Guardamar Del Segura mieste, Alikantės apskrityje su balto smėlio paplūdimiu bei vietove apsupta visais įmanomais patogumais, pramogomis, susisiekimo priemonėmis. Būstas įrengtas moderniai ir išplanuotas iki smulkmenų jūsų komfortui, jauki svetaine su kondicionieriumi bei patekimu į balkoną, kuriame pasitiksite saule arbatos puodeliui bei ją palydėsite su vyno taure, pilnai įrengta virtuvė su langu, 3 miegamieji kambariai (Du miegamieji su dvigulėmis lovomis, vienas su dviem viengulėmis), vonios kambarys su dušo kabina. Apartamentas trečiame aukšte, pastate su liftu. Nepriekaištinga būsto vietovė, apsupta restoranais, kavinėmis, pramogomis, susisiekimo priemonėmis bei ilga promenada ir smėlėtu paplūdimiu pasiekiama ranka, idealiai tinkantis atostogoms be automobilio.

Būste rasite viską ko reikia trumpalaikei ir ilgalaikei nuomai, patalynes, rankšluosčius, skalbimo mašina, TV, greitas internetas ir beabėjo tobula vieta Viduržemio jūros pakrantėje.

Guardamar Del Segura, Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!

– Padedame įsigyti lėktuvo bilietus
– Pervežimai nuo oro uosto iki būsto
– Automobilių nuoma
– Atsiunčiame lankytinų vietų sąrašą

_

 • Talpina 7 asmenis

Nuo 390 Eur/7n. (Rezervuojant ilgesniam laikui pritaikomos nuolaidos)

Rezervacijai susisiekite +34 631 134 771
info@is-realestate.com

Property Id : 59335
Price: Nuo 390 € /7n.
Property Size: 85 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Views
View of the sea
Other Features
Beach front property
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings