More Search Options
More Search Options
Your search results

Visapusiškai renovuotas apartamentas žingsnis nuo paplūdimio. 4 kambariai / 75 m2 / 20 m iki jūros / talpina 6 asmenis

Nuo 390 € /7n.

 

Contact Me

Schedule a showing?

4-ių kambarių, 75 m2 erdvės visapusiškai renovuotas ir skoningai įrengtas apartamentas suteikti kuo įmanoma didesnį komfortą ir modernumo jausmą Viduržemio jūros pakrantėje. Būstas su erdviu balkonu įrengtu lauko baldais ir atsiveriančiu pasakišku vaizdu į Guardamar Del Segura smėlėtą paplūdimį bei promenadą, norint atsigaivinti Viduržemio jūros bangose vos žingsnis nuo apartamento. Rytus sutiksite mėgaujantis kavos ar arbatos puodeliu privačioje erdvėje po Ispanišku dangumi, kompanija jums palaikys bangų harmonija, o vakare, saulę palydėsite už horizonto su vyno taure. Jaukiai įrengta svetainė su ištiesiamu kampu ir patekimu į balkoną, atviro tipo, pilnai įrengta virtuvė su skalbykla, 3 erdvūs miegamieji kambariai, 2 iš jų su dvigulėmis lovomis ir vienas su dviem atskiromis viengulėmis, vonios kambarys su dušo kabina. Nepriekaištinga būsto vietovė, apsupta restoranais, kavinėmis, pramogomis, susisiekimo priemonėmis bei ilga promenada ir smėlėtu paplūdimiu pasiekiama ranka, idealiai tinkantis atostogoms be automobilio.

Būste rasite viską ko reikia trumpalaikei ir ilgalaikei nuomai, patalynes, rankšluosčius, skalbimo mašina, TV, greitas internetas ir beabėjo tobula vieta Viduržemio jūros pakrantėje.

Guardamar Del Segura, Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje, su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!

– Padedame įsigyti lėktuvo bilietus
– Pervežimai nuo oro uosto iki būsto
– Automobilių nuoma
– Atsiunčiame lankytinų vietų sąrašą

_

 • Talpina 6 asmenis

Nuo 390 Eur/7n. (Rezervuojant ilgesniam laikui pritaikomos nuolaidos)

Rezervacijai susisiekite +34 631 134 771
info@is-realestate.com

Property Id : 47714
Price: Nuo 390 € /7n.
Property Size: 75 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 1
Views
View of the sea
Other Features
Beach front property
Terrace
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings