We found 0 results. View results

Apartamentas skirtas renovacijai, Alicante provincijoje, Rojales mieste. 4 kambariai | 140 m² | 13 kilometrų iki jūros

89,900€ | 642 €/m²
C. Girasol, Rojales, Rojales
Skirtas renovacijai

Parduodamas apartamentas skirtas renovacijai, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Rojales mieste

4-ių kambarių apartamentas skirtas renovacijai, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Rojales mieste, bendras plotas 140 m², 13 kilometrų iki jūros, 40 kilometrų iki Alicante miesto oro uosto. Netoli turto yra parduotuvės, restoranai, autobusų stotelės, vaikų zonos, degalinės, žalios zonos, kavinės, vaistinės

Nekilnojamo turto ypatybės

Šalis: Ispanija
Provincija: Alicante
Miestas: Rojales
Turto rūšis: Apartamentas
Plotas: bendras plotas 140 m²
Kambariai: 3 miegamieji, 1 vonios kambarys
Atstumas iki jūros: 13 kilometrų
Atstumas iki oro uosto: 40 kilometrų iki Alicante oro uosto

Papildoma informacija: Skirtas renovacijai

Dėl daugiau informacijos susisiekime info@is-realestate.com, +34 865 945 773 whatsapp

Informacija apie miestą

Ciudad Quesada – gyvybinga urbanizacija, o ne savarankiškas miestas. Tai Rojales savivaldybės dalis, garsėjanti išvystyta infrastruktūra ir patogumais. Rajone daugiausia gyvenama ir jis populiarus tarp emigrantų ir turistų, ieškančių Viduržemio jūros regiono gyvenimo būdo ir šiuolaikinių patogumų derinio. Čia teikiamos įvairios paslaugos, įskaitant parduotuves, restoranus, barus ir laisvalaikio praleidimo vietas. Šalia Kosta Blankos regiono pakrantės ir paplūdimių esantis rajonas dar labiau patrauklus.

Nekilnojamo turto galimybės

– Tinkantis Nuomai
– Tinkantis ilgalaikiui gyvenimui
– Aukšta investicinė grąža

Nekilnojamo turto rezervacija

Galima būsto rezervacija nuotoliniu būdu bei atvykus į vietą. Rezervavus pradedami visų dokumentų tvarkymai iki Jūsų būsto raktų padavimo.

Nekilnojamo turto įsigijimo eiliškumas

  • Prieš atvykstant atsiunčiame nekilnojamojo turto pardavimo pasiūlymus, konsultuojame, rezervuojame atostogų būstą
  • Atvykę atostogaujate ir apžiūrite nekilnojamą turtą. Aprodome jums potencialiausius turtus, pagal jūsų poreikius ir biudžetą
  • Sutvarkome visus dokumentus, atidarome sąskaitą banke bei padedame gauti paskolą Ispanijos bankuose
  • Galime pasiūlyti būsto administravimo paslaugą (Svečių pritraukimas, patalpų valymas, svečių įleidimas, būsto priežiūra bei įruošimas)

Kontaktai, bei kitos paslaugos

Nekilnojamo turto pardavimai
Turto administravimas
Būstų nuoma
Automobilių nuoma
– Konsultacijos telefonu, messenger, whatsapp ir kt.

– Buhalterinės ir juridinės paslaugos
– Būstų remonto ir statybų paslaugos

Paskambink

+34 865 945 773 Whatsapp

Parašyk

info@is-realestate.com

Socialinės medijos

Facebook
Instagram

  • Updated On:
  • 11/02/2026
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathrooms
  • 140 m2
Address: C. Girasol, Rojales
City:
State/County:
Country: Spain
Property Id: 348982
Price: 89,900€ | 642 €/m²
Property Size: 140 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 1
Other Features
Above 10 km to the beach
yelp logo
Fri 15 May
Sat 16 May
Sun 17 May
Mon 18 May
Tue 19 May
Wed 20 May
Thu 21 May
Fri 22 May
Sat 23 May
Sun 24 May
In Person
Video Chat
Your information
Sales

Apartamentas su bendru baseinu, Alicante pro...

195,000€ | 2,096 €/m²
Parduodamas apartamentas su bendru baseinu, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Rojales, Ci ...
2 2 93 m2details
Sales
Renovuotas

Renovuota studija su bendru baseinu, Alicant...

94,900€ | 3,163 €/m²
Parduodama renovuota studija su bendru baseinu, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Rojales ...
1 1 30 m2details
Sales
Renovuotas

Renovuota studija su bendru baseinu, Alicant...

99,800€ | 3,326 €/m²
1 1 30 m2details
Sales

Apartamentas su bendru baseinu, Alicante pro...

290,000€ | 3,866 €/m²
2 2 75 m2details

Contact Me

  • Susisiekime

    +34 631 134 771
    info@is-realestate.com

  • Advanced Search

  • Recent Posts

Languages »

Compare Listings

Thomas Thomas