Properties listed in Apartments

Sales

Apartamentas su terasa, Alicante provincijoj...

149,000€ | 1,910 €/m²
Parduodamas apartamentas su terasa, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Torrevieja mieste 4 ...
3 1 78 m2details
Sales

Apartamentas su bendru baseinu, Alicante pro...

212,000€ | 2,255 €/m²
Parduodamas apartamentas su bendru baseinu, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Torrevieja ...
3 2 94 m2details
Sales

Apartamentas su terasa, Alicante provincijoj...

269,000€ | 2,169 €/m²
Parduodamas apartamentas su terasa, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Guardamar del Segur ...
3 2 124 m2details
Sales
Vaizdas į jūrą

Apartamentas su terasa, Alicante provincijoj...

355,000€ | 3,697 €/m²
Parduodamas apartamentas su terasa, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Torrevieja mieste, ...
2 2 96 m2details
Sales
Renovuotas

Renovuotas apartamentas su terasa, Alicante ...

393,000€ | 3,508 €/m²
Parduodamas renovuotas apartamentas su terasa, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Alicante ...
2 1 112 m2details
Sales

Apartamentas su terasa, Alicante provincijoj...

249,000€ | 3,716 €/m²
3 1 67 m2details
Sales

Apartamentas su bendru baseinu, Alicante pro...

260,000€ | 3,611 €/m²
Parduodamas apartamentas su bendru baseinu, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Orihuela Co ...
2 1 72 m2details
Sales

Apartamentas su bendru baseinu, Alicante pro...

299,000€ | 3,559 €/m²
Parduodamas apartamentas su bendru baseinu, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Guardamar d ...
2 2 84 m2details
Sales

Apartamentas su terasa, Alicante provincijoj...

529,000€ | 3,167 €/m²
Parduodamas apartamentas su terasa, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Alicante mieste 4-i ...
3 2 167 m2details
Languages »

Compare Listings