Properties listed in Apartments

Sales

Apartamentas su terasa, Alicante provincijoj...

339,000€ | 3,494 €/m²
Parduodamas apartamentas su terasa, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Torrevieja mieste, ...
3 2 97 m2details
Sales
Vaizdas į jūrą

Apartamentas su terasa, Alicante provincijoj...

260,000€ | 4,062 €/m²
Parduodamas apartamentas su terasa, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Guardamar del Segur ...
2 2 64 m2details
Sales

Apartamentas su bendru baseinu, Alicante pro...

549,950€ | 4,582 €/m²
Parduodamas apartamentas su bendru baseinu, Ispanijoje, Alicante, Guardamar del Segura mie ...
3 4 120 m2details
Sales

Apartamentas su bendru baseinu, Alicante pro...

195,000€ | 2,031 €/m²
3 1 96 m2details
Sales
Renovuotas

Renovuotas apartamentas su bendru baseinu, A...

89,000€ | 2,472 €/m²
Parduodamas renovuotas apartamentas su bendru baseinu, Ispanijoje, Alicante, Guardamar del ...
1 1 36 m2details
Sales
Renovuotas

Renovuotas apartamentas netoli jūros, Alican...

159,000€ | 1,939 €/m²
Parduodamas renovuotas apartamentas netoli jūros, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Torre ...
2 2 82 m2details
Sales

Apartamentas su terasa, Alicante provincijoj...

157,000€ | 1,440 €/m²
3 1 109 m2details
Sales

Apartamentas netoli jūros, Alicante provinci...

190,000€ | 1,241 €/m²
Parduodamas apartamentas netoli jūros, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Guardamar del Se ...
2 2 153 m2details
Sales

Studija su terasa, Alicante provincijoje, To...

83,900€ | 2,706 €/m²
Parduodama studija su terasa, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Torrevieja mieste Studija ...
1 1 31 m2details
Languages »

Compare Listings