Properties listed in Apartments

Sales
Skirtas renovacijai

Apartamentas skirtas renovacijai, Alicante p...

110,000€ | 1,466 €/m²
Parduodamas apartamentas skirtas renovacijai, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Torreviej ...
2 1 75 m2details
Sales
Skirtas renovacijai

Apartamentas skirtas renovacijai, Alicante p...

156,000€ | 1,925 €/m²
Parduodamas apartamentas skirtas renovacijai, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Alicante ...
3 1 81 m2details
Sales
Nauja Statyba

Statomi apartamentai, Alicante provincijoje,...

198,000€ | 5,210 €/m²
Parduodami statomi apartamentai, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Torrevieja mieste 2-jų ...
1 1 38 m2details
Sales
Skirtas renovacijai

Apartamentas skirtas renovacijai, Alicante p...

200,000€ | 1,000 €/m²
Parduodamas apartamentas skirtas renovacijai, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Guardamar ...
4 1 200 m2details
Sales

Apartamentas su terasa, Alicante provincijoj...

249,900€ | 2,402 €/m²
Parduodamas apartamentas su terasa, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Torrevieja mieste 4 ...
3 1 104 m2details
Sales

Apartamentas netoli jūros, Alicante provinci...

209,995€ | 1,679 €/m²
Parduodamas apartamentas netoli jūros, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Guardamar del Se ...
4 1 125 m2details
Sales
Renovuotas

Renovuotas apartamentas su terasa, Alicante ...

220,000€ | 2,972 €/m²
Parduodamas renovuotas apartamentas su terasa, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Torrevie ...
2 1 74 m2details
Sales

Apartamentas su bendru baseinu, Alicante pro...

280,000€ | 3,943 €/m²
Parduodamas apartamentas su bendru baseinu, Ispanijoje, Alicante provincijoje, Torrevieja ...
2 2 71 m2details
Sales

Duplex apartamentas su terasa, Alicante prov...

315,000€ | 2.423 €/m²
Parduodamas duplex apartamentas su bendru baseinu, Ispanijoje, Alicante, Guardamar del Seg ...
3 2 130 m2details
Languages »

Compare Listings