More Search Options
More Search Options
Your search results

Apartamentas su didžiuliu balkonu ir stulbinančiais panoraminiais vaizdais, baseinu. 3 kambariai / 68 m2 / 500 m iki jūros / talpina 6 asmenis

Nuo 350 € /7n.

 

Contact Me

Schedule a showing?

3-ių kambarių, 68 m2 apartamentas su net 10 m2 erdvės balkonu iš kurio atsiveria kvapą gniaužiantys panoraminiai vaizdai į jūrą. Apartamentas puikaus išplanavimo bei skoningai ir kokybiškai įrengtas, erdvi svetainė su langais iki žemės užpildo šį būstą dienos šviesa. Atviro tipo, pilnai įrengta virtuvė, 2 miegamieji kambariai su sieninėmis įrengtomis spintomis, 1 vonios kambarys. Būste sandėliukas, kondicionavimo sistema su šiltu/šaltu oru, 6 aukštas, liftas pastate, parkavimosi vietos prie pastato uždaroje rezidencijoje. Pasivaikščiojimo takeliai, poilsio zonos, ir prižiūrimas, didelis baseinas, vaikų žaidimo aikštelė, elektriniai vartai per kuriuos patenkame į kompleksą. Apartamentas ir rezidencija suteikia tikrą ir prabangų atostogų jausmą, Viduržemio jūros pakrantėje. Tik išėjus iš rezidencijos 200 metrų iki artimiausios parduotuvės, ~10 minučių iki Guardamar miesto centro bei vos kelios minutės iki smėlėto Guardamar del Segura paplūdimio.

Būste rasite viską ko reikia trumpalaikei ir ilgalaikei nuomai, patalynes, rankšluosčius, skalbimo mašina, TV, greitas internetas, kondicionavimo sistema ir beabėjo tobula vieta Viduržemio jūros pakrantėje.

Guardamar del Segura, tai kurortinis miestas Viduržemio jūros pakrantėje, Alikantės apskrityje su vokiečiu, skandinavų, anglų, belgų, rusų kaiminystę, 30 minučių kelio nuo Alikantės oro uosto, turintis nuostabius smėlėtus paplūdimius pelniusiais “Mėlynosios burės” apdovanojimus ir pilnas pramogų, restoranų, kavinių. Ispaniška saulė – 325 dienas per metus!

– Padedame įsigyti lėktuvo bilietus
– Pervežimai nuo oro uosto iki būsto
– Automobilių nuoma
– Atsiunčiame lankytinų vietų sąrašą

_

 • Talpina 4 asmenis

Nuo 250 Eur/7n.

Rezervacijai susisiekite +34 631 134 771
info@is-realestate.com

Property Id : 30612
Price: Nuo 350 € /7n.
Property Size: 68 m2
Rooms: 3
Bedrooms: 2
Bathrooms: 1
Views
View of the sea
Other Features
Closed complex
Transport
Supermarkets
Schools
Restaurants
Pharmacies
Hospitals
 • Susisiekime

  +34 631 134 771
  info@is-realestate.com

 • Advanced Search

  More Search Options
  More Search Options
Languages »

Compare Listings